Yardımcı olmamızı ister misiniz?

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçin

Hakkımızda

“BİLGİ VE TEKNOLOJİNİN BULUŞTUĞU NOKTA” PELİT ÇAY KAZANLARI
 
10 Yıllık sektör geçmişi olan fırmamızın 3 yıldan beri imalattan  satış yapan ve satış sonrası deneyimli saha ekipleri ile teknik servis ağıyla yerinde müdahale edebilen çözüm odaklı müşteri memnuniyetini önceleyen öncü firmalar arasındaki yerimizi almış bulunuyoruz.
Alt yapısı 2010 yılına dayanan firmamızın çay kazanı ve endüstriyel mutfak ürünleri alanında kaliteden ödün vermeden “Müsteri Memnuniyeti”ni esas alarak çıktığımız bu yolda kaliteli ürünler üreterek 3 yılda ciddi mesafe katetmiştir. 
Alanında kaliteli üretim yaparak ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sunmaya devam eden firmamızın “Kalitede Güven”in adresi olamaya devam edecektir.
“BİLGİ VE TEKNOLOĞİNİN BULUŞTUĞU NOKTA” Sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli müsterilerimizin fikir ve görüşlerini esas alarak AR-GE çalışmalarımıza devam ederek alanımızdaki EN’ler arasında yerimizi aldık.
Bakırı siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda tasarlamasını yapıp işledikten sonra hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.